Bancsi Péter Mercedes-Benz

A Híres Autómárkák sorozat immár negyedik alkalommal dolgozza fel a Magyarországon is különösen kedvelt és tisztelt prémium autómárka, a Mercedes-Benz történetét. Ha meghalljuk ezt a nevet méltán jut eszünkbe róla a csúcsminőség, az igényesség, a precizitás, a luxus és az elegancia.
Ezek a fogalmak kezdetek óta elválaszthatatlanok a társaság márkáitól, így nem szorul magyarázatra, miért ápolja olyan gondosan a Daimler a hagyományait.

Bancsi Péter egy ismert szerző, aki a Mercedes autómárkáról írt könyvet a „Hires autómárkák” sorozatban. A könyv részletesen bemutatja a márka történetét, amely hazánkban is különösen kedvelt és tisztelt prémium-autómárka. A kiadás 192 oldalas, kemény kötésű, gazdagon illusztrált album, amely tíz fejezetre tagolva ismerteti a márka történetét és sikereit.

Mercedes-Benz

A könyv itt megrendelhető !Bancsi Péter könyveiHasonló könyvek !

A kiadványban nemcsak a személyautókról van szó, hanem tehergépkocsikról, autóbuszokról, traktorokról, tanulmányjárművekről, tuningolt gépekről és a sport történelemmel is foglalkozik. Bemutatja a cég hagyományainak ápolását és a folyamatos fejlődés iránti elköteleződését, ami példaként állítható a kitartás és innováció területén. Egy hiteles, szép kivitelezésű és informatív kiadvány amely mélyebb ismeretet nyújt a márkáról a Mercedes kedvelőinek.

Ezen kívül Bancsi Péter több kiadványban is dolgozott a Mercedes-Benz témájában, például a „Nagy Mercedes-Benz könyv” című műben, amelyet Bíró Imrével közösen írtak. Ez a könyv is a márka történetét és világméretű sikereit taglalja.

You may also like...