Csoma-Lőrincz Tamara lebilincselő regénye, a Hádész, az alvilág tini kalandora egy igazán eredeti és különleges ifjúsági fantasy. Egyszerre hozza közel az ókori mitológia sötét világát és a mai tinédzserek valós problémáit. A történet főhőse, Alex. Ő egy átlagos kamaszfiú, aki úgy érzi, hogy a suli és a családi gondok összeroppantják. Otthon nyomasztó a légkör. Az iskolában nem talál magának helyet. Valamint barátnője sincs jelenleg. Ám amikor egy titokzatos, elpusztíthatatlan app azt állítja, hogy ő lett Hádész, az alvilág ura, minden felborul körülötte.
A regény elsőre talán őrültnek hanzik. Alex egyszerre két világ, az élők és a halottak között reked. Olyan lényekkel találkozik, akik láthatatlanok mások számára. De mégis jobban megértik őt, mint bárki más. Ez a kettősség nemcsak izgalmas kalandokhoz vezet, hanem szimbolizálja a kamaszkor érzelmi hullámvasútját, az indentitáskeresést és a felnőtté válás nehézségeit.
Hádész, az alvilág tini kalandora
A könyvet itt lehet megrendelni! | Az E-könyv /Ebook/ itt tölthető le! | A Libri AJÁNDÉKKÁRTYA ajánlatai! |
Csoma-Lőrincz Tamara Hádész, az alvilág tini kalandora– Meglepően élesen és érzékenyen ábrázolja a modern tinédzser világát. A könyv egyszerre szórakoztató és elgondolkodtató, tökéletes választás mindazoknak, akik szeretik az izgalmas, modern ifjúsági történeteket egy csipetnyi mitológiai titokkal. Ajánlom a könyvet kamaszoknak és fiatal felnőtteknek, akik szeretik, ha egy könyv egyszerre beszél az őket foglalkoztató problémákról, és lebilincselő kalandokba viszi el őket. Ez a történet jó emlékeztető arra, hogy néha a legnagyobb próbatételek között találjuk meg önmagunkat. Valamint, hogy a segítség mellett a saját bátorságunk is fontos a kihívások leküzdésében.
- Szlavicsek Judit Légy/ott
- Lynette Noni Az áruló
- Hannah Grace Daydream – Álmodozás
- Carian Cole Torn – Szétszakítva
- Michael J. Sullivan A Birodalom Kora
